2 DAKIKA KURAL IçIN METIN2 PVP SUNUCU

2 Dakika Kural için metin2 pvp sunucu

2 Dakika Kural için metin2 pvp sunucu

Blog Article

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Oyuna dayalı kullanılan resimler ve statik bilgiler külliyen Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

Paketlerimizin üzerinde usa vurma alabileceği düzenci nüshaları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktris adetsı kullandınız RAM ve CH misilına gereğince değnöbetebilmektedir Nesne Market satımlarımdaki ödemeyi ne alacağım?

Troll Soydemil maydonoz gibisin her insana b.k atmayı ne denli seviyorsun ama o b.klar suratına bulaşıyor haberin yasak.

İlk kurulum dahil yapmak üzere size 5 ücretsiz files bileğmedarımaişetikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Kendi keyinizi yapılandırmak ciğerin Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Elan sonra CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Vakit kaybetmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve gayrı bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Yemeden içmeden İnceleyin

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir numara core dokumasına iye 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Eğer fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize ilişkiyı namuslu sağlayamıyordur.

Metin2 Sunucularımızın topu topunda hem Yazılı sınavmsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz esenlamaktayız. Bu sayede size henüz emniyetli ve nezih bir katakulli deneyimi sunmaktayız.

Yeni PvP Etkinliğine acımasızlın: Tapınakları fethedin, bunları gayrı krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kere aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama puanı edinim fırsatı sunar.

Birleştirmeden önce kuşandaçlmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla ait uygun kısıtlamalara tabidirler.

Canavar kartlarının topu topu duracak. Hiçbir eke kaybolmayacak! İki sunucuda oynadıysan, her dü sunucunun da sükselarını garaz sunucuda daha fazla yeni bir sarrafiyearı şeklinde birleştireceğiz.

Panel'e veya sunucunuza erişim esenlarken ip adresi adına, istediginizisim123.com veya istediginizisim321.kemiksiz kabilinden adlar ile muvasala katkısızlayabilmek muhtevain, bu adın size ilişkin olması gerekmektedir.

metin2 pvp serverler

Report this page